Seudónimo Seudónimo
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

An apple pie filling cost $1.59. For each filling there is 21 ounces, how much will someone pay for one ounce of filling?

Respuesta :

Slimeaid1470
Slimeaid1470 Slimeaid1470
  • 02-12-2016
0.0757142857142857 I wasnt sure if you wanted me to round to a percific place
Answer Link

Otras preguntas

While all cells in an organism contain the same genetic information, explain how genes are both expressed and regulated in different ways.
Is harpooner trustworthy person
find the total mass of concrete which consists of 50g and 100kg gravel and 30kg cement​
Where did the historians who wrote state and national history books get the information for their accounts? A from local people who told their stories B from h
Which of the following has a relationship with amplitude in waves? * Energy Wavelength Frequency
I do not get this pls answer
m2+12=48 solve the quadratic equations using any of the methods​
Computer. Do you often use a Computer? what mean by this question.​
PLEASE HELP ASAP! Find the value of the expression 16x2/m x 4/k k=2 m=8
8g - 6(2g + 7) Plz help me