leigh1606
leigh1606 leigh1606
  • 01-10-2018
  • Mathematics
contestada

last one still need major help

last one still need major help class=

Respuesta :

AnikaMK
AnikaMK AnikaMK
  • 01-10-2018

Since it is 12 dollars per hour, she would multiply the number of hours they were conoeing with the cost... $12. The answer is B... 12h

Answer Link

Otras preguntas

Some of the gas we use every day comes from Middle Eastern oil. Conflict in the Middle East makes it more difficult to ship that oil around the world. During a
which statement is correct?
what event led to the declaration of martial law during the time of former president ferdinand ?? (about the old president on Philippines)
Find x. Simplify completely. X 9 25 x = [?]
the participants in the quiz seem masterminds because​
Which of the following numbers is equal to the value snow notation below? 4.8 x 10^-4 A. 0.0048 ОО B. 0.00048 C. 0.048 D. 0.000048
what is energyand how it works?​
Lee works 40 hours per week, typically working 10 hours per day Monday through Thursday, and taking a three-day weekend. Lee works a ______ workweek
There are 3 feet in 1 yard. This is equivalent to 12 feet in 4 yards. Which proportion can be used to represent this? 12th $ 12 Save and Exit Next Submit Mark t
Matthew learned how to break dance when he was just seven years old. His older brother taught him the new dance trend when he and his friends heard about it at