chaseity23 chaseity23
  • 01-05-2020
  • Mathematics
contestada

Please anybody help me ASAP

Please anybody help me ASAP class=

Respuesta :

iamascammer890 iamascammer890
  • 01-05-2020

Answer:

4 cents

Step-by-step explanation:divide 2 dy 5 to get the unit price hope this helps god bless

Answer Link

Otras preguntas

Which is the best meaning of the italicized word in this sentence? The Wanderer’s eagerness to work again was overwhelming. a. enthusiasm c. sorrow b. irritatio
How do the meanings of the words exercise and fitness differ?
A pharmaceutics book is one written about _____. User: the system of organizing society into hereditary classes
When multiplying or dividing two numbers of the same signs, you will get a _______ answer positive negative
what is the texture of halite?
How many terms are in the expression 5m 2 - mn + 4n + 7? 2 3 4
What is 16% of 25? a. 64 b. 16 c. 6 d. 4
Lance and Alex have 70 pencils. Lance has 4 times as many pencils as Alex. Alex's pencils are shared equally among 2 children. How many pencils does each child
solve... simplify this radical expression √216v
Which mixed number is equivalent to the decimal 5.2