Amloggins Amloggins
  • 02-12-2020
  • Mathematics
contestada

If 12 oranges cost 5.04 how much does 1 orange cost

Respuesta :

thatgirl00
thatgirl00 thatgirl00
  • 02-12-2020
$0.42 I think that is the answer
Answer Link

Otras preguntas

which equation represents the total price paid when buying books that cost 3.99 each how much do 13 books cost​
At a convention there are 7 mathematics instructors, 5 computer science instructors, 3 history instructors, and 4 english instructors. If an instructor is selec
A losing party in a federal trial court can appeal to the US Supreme Court. appeal to a higher federal court. ask for a retrial in the same court. ask for a di
many oil producing countries of this region have become urbanized since
1. Recall that a participle is a verb form that is used as an adjective. A participial phrase is a participle with its modifiers and complements used as an adje
What are the advantages and disadvantages of third-person omniscient point of view?
An imaginary line from North to South through the earth's center is called an axis. True False Need answer ASAP!!
How can x^2=x^2+2x+9 be set up as a system of equations
Mr.Novak gives 9 packs of paper to a group of 5 students. If the group shares the paper equally, how many packs of paper does each student get? Write the answer
aincient rome set up a blank where citizens elected representatives to the senate to rule