Seudónimo Seudónimo
  • 03-02-2021
  • Mathematics
contestada

Please help I need it..

Please help I need it class=

Respuesta :

rosygupt26
rosygupt26 rosygupt26
  • 03-02-2021

Answer:

A.

Step-by-step explanation:

To find out how much 1 lunch costs, divide 33.75/15. You get 2.25. The first graph has the only answer that says one lunch is around 2.25.

Hope it helps!

Answer Link

Otras preguntas

Please show all work cuase I don’t understand thank you
What is Y/2 +3.2=5.06
Cutting down forests changes the populations of more than trees. Imagine the organisms that lived in this forest. After the trees have been cut, fewer animals c
3. Which three oceans border North America? @ Pacific, Atlantic, Indian ® Pacific, Indian, Arctic © Pacific, Atlantic, Arctic Atlantic, Arctic, Indian
correct the misplaced or dangling modifier? the woman tripped on the curb looking at the man.​
what is the magnitude of an electric field which will balance the weight of an electron on the surface of earth ?​
Keisha had a total of 90 coins all of which are either dimes or quarters the total value of the coins is $13.50 find the number of each type of coin​
If you place a 40-foot ladder against the top of a 24-foot building, how many feet will the bottom of the ladder be from the bottom of the building?
Which statement indicates that denim skirts follow a recursive fashion life cycle? A. Denim skirts were popular for some time, but then went out of fashion. B.
To care for exercise-associated muscle cramps