shemikahe shemikahe
  • 04-05-2021
  • Mathematics
contestada

b bananas cost $1.45csnd a apples cost $2.35 how much does one banana cost​

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 04-05-2021

Answer:

$1.45?

Step-by-step explanation:

You never said a bag of bananas cost $1.45 you said "b bananas cost $1.45". So I'm assuming the b part was a typo and the s on bananas .

Answer Link

Otras preguntas

PLEASSEE HELP!! WILL GIVE BRAINLIEST AND LOTS OF POINTS in the attachments do the same thing for both, find the error and fix it.
i need help unscrambling word eibitapmoc srebmun
For the typical urban transit coach, __ ______ per mile is typical Select one: a. 7 stops b. 9 stops c. 12 stops d. 14 stops
What would the world be like without internet?
describe the building projects that made constantinople the center of power
Two dice are rolled and someone indicates that the two numbers that come up are different. find the probability that the sum of the two numbers is 4.
Based on the information in the article, what is the American Dream
How did Jesus teaching differ from that of the scribes with regard to obeying the law?
¿Qué es cómica y divertida? una comedia y los dibujos animados las noticias y un documental el drama y la telenovela una película de terror
The wood in a match is made of cellulose, a polymer of glucose molecules. when you light the match heat and light are given off, indicating that a(n) ________ r