Markieff
Markieff Markieff
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

Find the unit price in dollars per pound

2 1/4 pounds for $4

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 02-12-2016
I hope this helps you
Ver imagen Аноним
Answer Link

Otras preguntas

One of the biggest pull factors that lured people to move West was cheap land. true or false
Traveling at 65 miles per hour, approximately how long will it take for Marcus to drive 310 miles
What is the fraction for 1.83
Which point(s) in the water cycle below best illustrate(s) water changing to a gas, and which term(s) could describe it? Is it.. 1; sublimation & evaporati
what was one difference between the british and americans forces at the beginning of the american revolution
What does "chaque semaine" mean in English?
Greg ran 3 times as far as jed.rj ran 0.1times as far as Greg. If jed ran25 yards, how far did Greg and rj run
What is 9 divided by 160
If something is made of atoms, it must be ____.
What would be the second step in simplifying the expression 4 2 ÷ (2 • 9) + 5?multiplydivideaddexponent