katrinamariebolo
katrinamariebolo katrinamariebolo
  • 03-06-2021
  • Mathematics
contestada


Need help finding the cost! ASAP!

Need help finding the cost ASAP class=

Respuesta :

uwuowouwuowohelpme uwuowouwuowohelpme
  • 03-06-2021

Answer:

Apple Cost: $1.10

Orange Cost: $1.05

Three oranges and two apples cost: $5.35

Step-by-step explanation:

Answer Link
delilah0027
delilah0027 delilah0027
  • 03-06-2021
answer:
first one: 1.10$
second one: 1.05$
total: 5.35$
Answer Link

Otras preguntas

i just want to know if this is a good painting..?
2 + 3 × (8 + [tex]5^{3}[/tex] ÷ 1)Please include working.
How do communities define their identities?
b) What is the value of V125 ? .
Why is it so important for Evie’s father to testify in this case? What other actions could he have taken? How does his job as a policeman interact with his race
paghatol tungkol sa maikling kwentong 'ang ama'
At Leslie's school, the ratio of boys to girls is 7 to 11. At Mark's school, the ratio of boys to girls is 33 to 44. If both schools have the same total number
Construct a linear equation if slope is 7.5 and ordered pairs are (2,17.50), (5,40.00)
Sarita always gets up late in the morning (into negative​
How do you do this? Help me