abovejosh
abovejosh abovejosh
  • 04-08-2021
  • Mathematics
contestada

Correct answer gets brainliest and 5 starts

Correct answer gets brainliest and 5 starts class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 05-08-2021

Answer:

A

Step-by-step explanation:

The unit price will be the slope of the line which is 8, so the unit price is $8/1 lb

Answer Link

Otras preguntas

five digt number divisible by 4 and 6
why do other people in most countries use the metric system
701,245 in word form and 1
Which pair of slopes represent perpendicular lines? a. 1/2, -1/2 b. 1/3, 3 c. -1/4, 4 d. -1/5,-5 Best answer and follow :) thank u
what is 829 rounded to the nearest hundred
What are the distinct factors of 40
4 times as much as 3 is
Water, vitamins, and salt are absorbed in the
Write 1.48 repeating as a mixed number
how to write 147,300,000 in one million more