ksksjfjdjskdkjejw ksksjfjdjskdkjejw
  • 04-02-2022
  • Mathematics
contestada

answer the question givin

answer the question givin class=

Respuesta :

Calpen Calpen
  • 04-02-2022

Answer:$3.50

Step-by-step explanation:find how much an individual lesson costs. 480/20=24 and 412.50/15=27.5 difference in price is equal to 3.5

Answer Link

Otras preguntas

1.3( x + 2 )-( y - 6) Help please
A bread recipe calls for 1/3 cups of butter you want to make 1/2 off a batch. How much butter will u need
Which term best describes the situation in which a sleep medication taken with alcohol causes loss of consciousness?
PLEASEEE HELPPPP!!! I WILL MARK YOU BRAINLIEST! Mandy has a dream where she is in a room surrounded by cats, and more cats keep pouring in the windows and door
Vacancies in the House of Representatives are filled through what????
Why did abraham lincoln write the emancipation proclamation?
what is the main reason equatorial ocean water is warmer than polar ocean water?
The relationship between feet and inches is described by the equation y = 12x, where x = a given length in feet and y = the equivalent length in inches. If a d
Plz Help ASAP.......
Ones behavior cannot be affected ones subconscious