gibsonaliciaj gibsonaliciaj
  • 01-04-2022
  • Mathematics
contestada

12 ounces for
$
8.09

dollars per ounce

ounces per dollar.

Respuesta :

navorhies
navorhies navorhies
  • 01-04-2022
1.5$ per ounce :)))))
Answer Link

Otras preguntas

Eorge and Maria decided to create a garden in their backyard. George works on the garden every third day and Maria works on the garden every fourth day. If they
Find the volume of the sphere in terms of [tex] \pi [/tex]
How many cubic meters are there in 4312 cubic centimeters?
I. Fill in the blanks with the correct form of verbs given in the brackets.1. Someone ____________ (knock) at the door.2. Good boys ____________ (obey) their el
A rock weighing 26.0g placed graduated cylinder displacing the volume from 13.12ml to 25.3ml what is the density of the rock in grams cubic centimeter
the numbers 2-12 are written on cards and placed in the bag.what is the probability of picking an even number then replacing it and then picking a 7?
The digital thermometer read 100.09 degrees when tritt took his temperature at 10 o clock four hours later tritt’s temperature had fallen by 0.9 degrees what wa
Describe two teachers (female) using 2 adjectives in complete French sentences. One for what they are like and one for what they are not like.
Is the verbal Skydiving an infinitive, participle, or gerund?
Geometry math question no Guessing and Please show work thank you