cupcakegirl12345
cupcakegirl12345 cupcakegirl12345
  • 04-03-2017
  • Mathematics
contestada

Unit cost $6 for 10 pens

Respuesta :

KermitTheRebelFrog
KermitTheRebelFrog KermitTheRebelFrog
  • 04-03-2017
10 pens are six dollars.
Answer Link
Аноним Аноним
  • 04-03-2017
The answer is .60
or 60 cents.

$6 divided by 10 = .60 or 60 cents
Answer Link

Otras preguntas

What difference between the civilization of Egypt and Nubia were the Nile cataracts used for?
What to right on this word problem
Are y'all doing Usa test prep?
As of july 2011, ____ states have enacted laws to curb bullying by calling on schools districts to develop policies regarding cyberbullying detection and punish
I excellent source of vitamin C and vitamin a
Luis miguel es actor.
What are three major water systems in the united states
Is 5/6 closest to 0,1/2, and 1
Please answer thanks!
36000mg to the nearest 100g